Huragan Kozłówek - Grunwald Budziwój

Huragan Kozłówek – Grunwald Budziwój

W niedziele 21 września o godz 14:00 w V kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "B" Grunwald zagra z Huraganem Kozłówek. Zbiórka 12:20 w szatni w Budziwoju!

Naszym najbliższym przeciwnikiem będzie drużyna Huraganu Kozłówek. Huragan po 4 rozegranych kolejkach zajmuje 11 pozycję z dorobkiem 3 pkt. Kozłówek to solidny zespół w naszej lidze zwłaszcza na swoim boisku gdzie będzie bardzo trudno o zwycięstwo. Latem do tego zespołu dołączyło kilku juniorów którzy mają duży potencjał. Huragan jak na razie odniósł jedną wygraną i poniósł trzy porażki. W ostatniej kolejce pokonali drużynę Albatros Szufnarowa 4:1. Grunwald po słabym meczu z Iskrą Zgłobień musi szybko podnieść się i powrócić na właściwe tory. Właśnie w takim meczu z ciężkim rywalem możemy pokazać że ten zespół ma charakter i szybko potrafił zapomnieć o niedawnym niepowodzeniu.

Lecz pamiętajmy że za nami dopiero cztery serie gier, różnice punktowe w tabeli są niewielkie i tak na dobrą sprawę nie widać jeszcze murowanych kandydatów do awansu. Piąta kolejka powinna przynieść dalsze przetasowania w tabeli, miejmy nadzieje, że korzystne dla Grunwaldu.