Zapowiedź meczu sparingowego Zimowit Rzeszów - Grunwald Budziwój

Już dziś o godzinie 17:30 czeka naszą drużynę nie lada wyzwanie. Oto bowiem, w ramach meczu sparingowego naszym przeciwnikiem będzie zespół Zimowitu Rzeszów. Mecz rozegrany zostanie na Stadionie Zimowitu na osiedlu Zalesie.

Gospodarze do tej pory (czyli w 4 meczach) zdobyli 3 punkty. Do tego dodajmy że nasza drużyna ma taki sam bilans meczowy lecz zawsze walczymy o zwycięstwo. Do zwycięstwa potrzebne będzie to, czego w tym sezonie nam często brakuje, czyli skuteczność w ataku połączona z koncentracją i bezbłędną grą w obronie. Jeśli te dwa aspekty się pojawią to na pewno nie jesteśmy w tym meczu bez szans. Z pewnością nasza gra nie wygląda jeszcze tak, jakbyśmy wszyscy tego chcieli, ale wydaje się, że z każdym meczem powinno być coraz lepiej. Pierwszy mecz obu zespołów zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 5-2. Ewentualne zwycięstwo w dzisiejszym meczu sparingowym dałoby na pewno naszym zawodnikom pozytywny zastrzyk energii na decydującą część sezonu. Na pewno będzie o to ciężko, ale przecież nikt nie mówił, że będzie lekko;)
Zapowiada się ciekawy pojedynek, w którym trudno spodziewać się zdecydowanego zwycięstwa jednej bądź drugiej drużyny. Życzymy naszym zawodnikom dobrego meczu i, przede wszystkim, osiągnięcia korzystnego wyniku. Zachęcamy również do wyjazdu na mecz naszych kibiców, z pewnością przyda się wsparcie dla naszej drużyny.