Kolejne trzy punkty na naszym koncie !!!!!!

Dziś nasza drużyna zdobyła kolejne trzy punkty w lidze na trudnym terenie w Kozłówku. Dzisiejszy mecz piłki nożnej rozegrany pomiędzy drużyną Huraganu Kozłówek a Grunwaldem Budziwój, wzbudzał olbrzymie emocje zarówno zawodników jak i kibiców obydwu zespołów. Mecz ten dla każdego z zespołów jawił się jako szansa na poprawę swojej sytuacji w tabeli rozgrywek. Na prowadzenie w tym meczu wyszła drużyna z Kozłówka ale po krótkim czasie nasza drużyna wyrównała i wynik meczu nadal był remisowy. W dalszej części meczu nasza drużyna dominowała i często zagrażała bramce gospodarzy i z wynikiem 3:1 schodziliśmy na przerwę w dobrych nastrojach. Po przerwie wyszliśmy z szatni jeszcze bardziej skoncentrowani i chcieliśmy strzelić jeszcze kilka bramek. W drugiej połowie to my częściej byliśmy przy piłce i kontrolowaliśmy grę gdzie rezultatem było strzelenie jeszcze dwóch bramek i wynik wynosił już 5:1. W końcówce po kilku zmianach w naszej drużynie a także w drużynie gospodarzy wdarło się troszkę zamieszania i w efekcie straciliśmy bramkę i końcowy wynik meczy wynosił 5:2 dla naszej drużyny.