Czarni Czudec - Grunwald Budziwój

Czarni Czudec – Grunwald Budziwój

W niedziele 12 października o godz 11:00 w VIII kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "B" Grunwald zagra z Czarnymi Czudec.

Zbiórka 9:45 w szatni w Budziwoju!

Naszym najbliższym przeciwnikiem będzie drużyna Czarni Murzyni Czudec. Mudżyni z Czudca po 7 rozegranych kolejkach zajmuje 6 pozycję z dorobkiem 9 pkt. Czudec to solidny zespół w naszej lidze zwłaszcza na swoim boisku które podobno jest jak lotnisko i pewnie dlatego Jasionka ma w tym roku mnie przylotów i odlotów samolotów bo między meczami samoloty lądują w Czudcu. Latem ten zespół spadł z A klasy bo po prostu byli słabi :D Czudec jak na razie odniósł dwie wygrane i zremisował dwa mecze a także poniósł dwie porażki. W ostatniej kolejce pokonali drużynę Huraganu Kozłówek 3:2. Grunwald po słabym meczu z Diamentem Pstrągowa musi szybko podnieść się i powrócić na właściwe tory bo wszystko to przez blask tych diamentów nie mogliśmy się skoncentrować na grze. Także z Czernymi tego blasku nie będzie i możemy pokazać że nasz zespół ma charakter i szybko potrafił zapomnieć o niedawnym niepowodzeniu.

Lecz pamiętajmy że z każdym rywalem musimy grać na 100% nie odpuszczać i walczyć od pierwszej do ostatniej minuty. Także ta kolejka powinna przynieść dalsze przetasowania w tabeli, miejmy nadzieje, że korzystne dla Grunwaldu.

PS. Na zdjęciu widzimy najwierniejszych kibiców Czarnych Czudec