BJ zdobywa kolejne trzy punkty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Relacja z meczu Albatros Szufnarowa – Grunwald Budziwój. Wynik 0:2 (0:1).
Spotkanie ze słabą drużyna B-klasy przyciągnęło uwagę najbardziej prawilnych szufnarowskich kibiców i trybuny wypełniły się po brzegi. Ekipa Albatrosy Ptaki Szufnarowa przyszykowała specjalną oprawę. Na stadionie pojawili się najwierniejśi i najstarsi kibice z Szufnarowej ze swoimi tradycyjnymi trunkami które są robionę tradycyjnie w pobliskich domach. Nie zabrakło też muzycznych kibicowskich szlagierów typu „Jazda z k…”, „Strzelcie k… gola”, „J…J…PZPN” Sędzia H.J. Wszystko to we wspaniałej rodzinnej atmosferze.
Gdyby mecz trwał tylko 45 minut BJ wygrałoby 1:0 i można by było jechać do domu i świętować zwycięstwo. Niestety sędzia się uparł na półtoragodzinne spotkanie i z minuty na minutę zaczęliśmy sobie zdawać sprawę, że przedsezonowy okres kondycyjno- przygotowawczy to nie jest głupi wymysł innych drużyn (ale jak go zrobić podczas wakacji? To pytanie pozostaje bez odpowiedzi). Ale daliśmy radę także w drugiej połowie i nawet strzeliliśmy drugą bramkę a końcowy wynik wynosił 2:0 dla naszej drużyny.
Pierwszą bramkę strzelił nasz młody zawodnik Damian Kuśnierz któremu udało się jakimś cudem trafić w piłkę a ta wpadła do bramki. Po przerwie wyszliśmy na boisko bardziej zmotywowani i po nie długim czasie bramkę na 2:0 strzelił Jakub Szymański któtko mówiąc piłka odbiła mu się dobrze od drewnianej nogi i wpadła do bramki.
Także Grunwald Budziwój ciągle idzie do przodu, robiąc niewiarygodne postępy i z meczu na mecz idzie nam coraz lepiej. Kolejni rywale BJ już trzęsą kolanami.