DERBY GRUNWALD BUDZIWÓJ - START LUBENIA

GRUNWALD BUDZIWÓJ - START LUBENIA

W niedziele 19 października o godz 14:00 w IX kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "B" Grunwald zagra ze Startem Lubienia.

Zbiórka 13:00 w szatni w Budziwoju!

Naszym najbliższym przeciwnikiem będzie drużyna Start Szybcy i Wściekli Lubenia. Super Startowcy z Lubeni po 8 rozegranych kolejkach zajmuje 7 pozycję z dorobkiem 10 pkt. Legendy głoszą że Lubenia to solidny zespół w naszej lidze ale nie zapominajmy że ten mecz to mecz derbowy i już buduje zasieki aby derby były nasze i trzy punkty zostały na naszej ziemi a wtedy będziemy mogli się szczycić że to my rządzimy w Dolinie Alkoholu i Rozpusty. W ostatniej kolejce Lubenia pokonała drużynę Huraganu Kozłówek 3:2. Grunwald po słabym meczu z Czarnymi Czudec ( warto dodać że kilku zawodników było nie dysponowanych po sobocie a także kontuzjowanych) musi szybko podnieść się i powrócić na właściwe tory. Także z drużyną z Lubeni musimy pokazać że nasz zespół ma charakter i szybko potrafił zapomnieć o niedawnym niepowodzeniu.

Lecz pamiętajmy że derby rządzą się własnymi prawami ale my musimy grać na 100% nie odpuszczać i walczyć od pierwszej do ostatniej minuty. Także w tej kolejce gramy mecz derbowy i zapraszam jak najwięcej kibiców ( można oczywiście zabrać ze sobą napoje bogów a także pożyczyć ładną sztachetę od sąsiada ) aby dopingować naszą drużynę.

Na zdjęciu najwierniejsi kibice Grunwaldu już przygotowani na przyjazd gości